CIBULÁRKY

SNADNÉ NEHNĚTENÉ CIBULE!

Pokud skutečně hledáte nějaké jednoduché rohlíky, které se k večeři hodíte, tyto vícebarevné droždí spolu s poněkud báječnou restovanou cibulkou jsou skutečně chutné a můžete si vybrat prakticky vše! Od začátku na povrch se připravují za méně než 2 hodiny, což vám poskytuje spoustu příležitostí vypořádat se s primárním programem.

Pokud jste nikdy nevytvářeli chléb, je to vlastně fantastické místo, kde začít, protože není potřeba žádné hnětení! Nějakou cibuli jednoduše orestujete, vytvoříte těsto, necháte nakynout a stejně tak všechny vynikne na sporáku!

 

CIBULÁRKY

🥘 Potřebné materiály

Pokud jste se předtím s kváskem nezabývali, nezlobte se. Toto jídlo je ve skutečnosti vhodné pro začátečníky a budeme o něm diskutovat o každém tipu této metody!

 

DUŠENÁ CIBULE

Olivový olej – ½ lžíce olivového oleje (ve skutečnosti je preferován další panenský).
Nažloutlá cibule – 1 velká nažloutlá cibule, nakrájená na plátky.
Sodík a pepř – každý ¼ lžičky.

 

CIBULÁKOVÉ TĚSTO

Postříkejte -1 ½ hrnku příjemného posypu v rozmezí 105-115°F/40-46°C (*viz podrobnosti).
Cukr – ¼ hrnku.
Energetické Kvasinky zcela vyschnou – 1 balení.
Univerzální mouka – 3 ½ hrnku a také mnohem více pro vaši funkční plochu.
Sodík – 1 lžička

MYTÍ VEJCE

Vaječný žloutek – 1 velký žloutek při pokojové teplotě.
Hefty Lotion – 1 polévková lžíce, nebo dokonce použijte padesát procent a padesát procent, nebo dokonce plnotučné mléko.

 

🔪 JAK UDĚLAT NEHNĚTÉ CIBULE

Vzhledem k tomu, že droždí může být trochu vybíravé, z důvodu absence mnohem lepšího výrazu se před zahájením ujistěte, že se podíváte na návrhy a podrobnosti! Budete potřebovat velkou i malou mixovací nádobu, silikonovou stěrku, pánev, pánev na smažení 9×13 a také nějaký přilnavý kryt (elektronický termostat je vlastně také užitečný).

Osmahneme cibuli. Zahřejte ½ lžíce olivového oleje na pánvi na teplém nástroji, poté přidejte 1 velkou nakrájenou nažloutlou cibuli a také ¼ lžičky sodíku a pepře. Smažte do zkaramelizace, asi dvacet minut. Nechte cibuli dostatečně úžasně spravovat a všechny je pečlivě nakrájejte.
Kvásek vykvést. Na druhou stranu do velké mixovací nádoby integrujte 1 ½ hrnku útulné posypky (*viz podrobnosti) spolu s ¼ hrnku cukru a také 1 celé balení energeticky zcela vysušeného droždí. Mixujte do změknutí a také nechte asi 5 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud nebude směs napěněná.
Umíchejte těsto. Když se kvasnicová směs přemění na pěnu, znamená to, že se droždí připravuje na využití. Přidejte 3 ½ hrnku univerzální mouky, 1 lžičku sodíku a také nakrájenou karamelizovanou cibuli (podle potřeby naplánujte část na rohlíky), poté promíchejte, dokud nebude těsto skutečně měkké. Když je těsto měkké, přesuňte ho směrem k mixovací nádobě, která byla skutečně jemně pokryta olejem. Nechte ji odpočívat na nějakém útulném místě a také ji zvyšte po dobu 30-45 minut, nebo dokonce až do té doby, než se skutečně rozšíří na dvojnásobek své vlastní dimenze.

 

PORCEJTE A NECHTE TĚSTO VYKYNOUT

Vytvarujte těsto. Lepivé těsto přesuňte na pomoučený povrch a těsto navrstvěte s trochou další mouky, abyste to zvládli, aniž by se vám lepilo na dlaně. Těsto vyválejte přímo do formy, poté rozdělte těsto na 12 ekvivalentních dílů. Porcované těsto vytvarujte přímo do koulí zakulacením těsta a vzájemným ošoupáním stran historicky nízkého okraje.
Nechte těsto zvýšit. Navrstvěte pánev na vaření 9×13 spolu se změklým máslem, olejem nebo dokonce nepřilnavým sprejem na přípravu pokrmů. Umístěte koule těsta do vymaštěné pánve, rozhodně se jich nedotýkejte, a vypořádejte se s nimi spolu s útulnou, vlhkou bylinkovou utěrkou nebo dokonce plastovou přilnavou fólií (nastříkejte přilnavou fólii spolu s nepřilnavým sprejem). Nechte těsto nakynout, dokud se koule těsta nebudou skutečně dotýkat, obvykle asi 10-15 minut.

 

NADÝCHANÉ CIBULE UPEČME

pply vejce čisté. Předehřejte si sporák na 400 °F (205 °C) a do misky vložte 1 velký vaječný žloutek (na úrovni prostorové teploty) a 1 polévkovou lžíci vydatné pleťové vody. Smíchejte žloutek i pleťovou vodu jednoduše do měkka a dobře propojeného. Vejce rozčešte dočista přes každou rolku a podle potřeby přidejte cibuli.
Kuchař. Umístěte těsto na zařízení na střední polici a vařte 12-15 minut nebo dokonce do zlatohnědé. Poté odstraňte všechny pocházející ze sporáku a před nabízením nechte rohlíky poněkud úžasné.

Author: Gregory Richardson